#
2-й Міжнародний конгрес ICAMPS під егідою USAPS

За підтримки USAPS 22-23 березня 2019 року в Києві проведено другий Міжнародний конгрес для пластичних хірургів і лікарів естетичної медицини ICAMPS. Захід зібрав понад 350 лікарів з 17 країн, які приїхали до Києва навчитися сучасним методам омолодження обличчя і корекції носа.Унікальність конгресу ICAMPS – тільки провідні іноземні спікери, навчання за демонстраціями операцій і майстер-класів, які учасники заходу спостерігали в режимі реального часу. Всього було проведено 4 операції в сесії пластичної хірургії і 5 майстер-класів – в естетичній медицині.

Президент USAPS, д.м.н., професор Василь Храпач виступив модератором під час «живої хірургії» з підтяжки обличчя, закритої риносептопластики і блефаропластики, а також прочитав доповідь про свій шлях омолодження обличчя.

 

 

Організатор ICAMPS – Павло Денищук, пластичний хірург, к.м.н., член ради директорів USAPS, член ISAPS і ASBS. Це вже п’ятий навчальний захід міжнародного рівня Павла Андрійовича, яке збирає фахівців естетичної медицини з усього світу.

Протягом двох днів конгресу ICAMPS світові спікери з 10 країн ділилися з учасниками своїм досвідом, авторськими методиками і новими техніками омолодження обличчя і корекції носа, а також лікуванням і профілактикою ускладнень.

Хедлайнером сесії пластичної хірургії став Дірк Ріхтер (Німеччина) – діючий президент ISAPS. Вперше Україну відвідав президент ISAPS – найпрестижнішої асоціації пластичних хірургів в світі. Хедлайнер сесії естетичної медицини – П’єр Аккерман (Франція) – д.м.н., топовий спікер Європи, дерматокосметолог.

Після 2 насичених днів конгресу 24 березня 2019 року за сприянням егідою USAPS була проведена Школа пластичної хірургії Павла Денищука на тему «Блефаропластика. Методи корекції брів». Майстер-клас відвідали 16 курсантів, 11 з яких – представниці прекрасної статі. Навчання складалося як з теоретичної, так і практичної частини – Павло Андрійович Денищук ділився досвідом і майстерністю, навчаючи курсантів технікам верхньої, нижноьї блефаропластики, переміщенню малярних мішків, ліпофілінгу, а також хірургічної корекції брів.

https://www.facebook.com/ShkolaPlastDenishchuka/