Юридична підтримка членів USAPS
  1. Кожен член USAPS має право за рахунок сплачуваних щорічних внесків отримати:

– кваліфіковану розгорнуту юридичну консультацію в усній та в письмовій формах з питань професійної діяльності лікаря в плановому та ургентному порядку, зокрема:

  • у випадку ургентного питання, яке вимагає надання невідкладної юридичної допомоги та консультування. Як правило, це питання, які виникають під час здійснення медичних маніпуляцій або виникнення ускладнень, під час непередбачених візитів пацієнтів їх представників або контролюючих і правоохоронних органів тощо.
  • Питання, яке не вимагає письмової відповіді і може бути роз’яснене члену USAPS в усному порядку. Для отримання відповіді на таке питання необхідно заповнити відповідний розділ на сайті USAPS та зазначити номер телефону для зворотного дзвінка спеціалістами адвокатської фірми і зручний час для отримання дзвінка – https://usaps.com.ua/ua/contacts/
  1. Кожен член USAPS отримує доступ до проектів типових документів, які розроблено комісією з правових питань та рекомендовано для використання в роботі (проекти договорів, заяв, положень, згод тощо).
  2. Кожен член USAPS отримує право участі в практикумах на юридичні теми для медичних закладів та лікарів, які проводяться USAPS (згідно з графіком, розміщеним на сайті).
  3. Кожен член USAPS отримує доступ до ресурсів, на яких проводиться аналіз та узагальнення основних юридичних питань та проблем, що можуть бути корисними лікарям в процесі реалізації професійних обов’язків.
  4. Кожен член USAPS, у випадку наявності конфліктної правової ситуації (конфлікт з пацієнтом, позов до суду, порушене досудове кримінальне провадження), має право звернутися до комісії USAPS з питань захисту членів товариства для надання рекомендацій та/або експертного висновку спеціалістами-членами USAPS.
  5. Кожен член USAPS має право на пільгове обслуговування адвокатською фірмою STATUS, що передбачає значні знижки на обслуговування, які визначається в індивідуальному порядку.

ВАЖЛИВО:

Усі відомості, отримані спеціалістами адвокатської фірми STATUS в процесі надання допомоги та консультації членів USAPS,  відносяться до категорії інформації, отриманої в процесі здійснення адвокатської діяльності, є адвокатської таємницею і не підлягають розголошенню адвокатами навіть при витребуванні такої інформації правоохоронними органами.