ДЕНИЩУК ПАВЛО АНДРіЙОВИЧ
Президент Товариства естетичних пластичних хірургів України

Шановні колеги і друзі!
Минуло 2 роки з моменту створення Українського товариства естетичних пластичних хірургів USAPS.
Дякую всім членам товариства, хто підтримав мою кандидатуру на виборах на посаду Президента товариства USAPS.
За ці 2 роки Товариство сформувалось і активно розвилось. Потрібно відмітити значну роль в цьому професора Храпача Василя Васильовича, активність якого сприяла нашій консолідації.

За цей період ми досягли значних успіхів:
USAPS нараховує більше, ніж 150 членів! Ми є сила, що може себе як захистити, так і показати свої можливості.
Ми досягли реальних успіхів в легітимізації спеціальності пластичної хірургії.
Ви були свідками великої кількості конгресів, конференцій, майстер-класів та інших навчальних заходів під егідою USAPS, під час яких нашу країну відвідали знані всьому світу спеціалісти, які ділились своїм досвідом. Певен, що завдячуючи таким заходам, професійність наших спеціалістів суттєво зросла.

Плани розвитку USAPS на найближчі 2 роки значні!

Є певність, що в цьому році зусилля щодо нашої спеціальності будуть реалізовані. Плануємо проводити навчальні заходи із залученням кращих світових професіоналів, активно співпрацювати зі світовими організаціями і провідними клініками Європи і США, удосконалювати методи юридичної допомоги хірургам.
Буде створено першу в Україні експертно-адвокатську Палату для досудових вирішень конфліктних ситуацій в пластичній хірургії та тематичні експертні групи хірургів для вирішення етично-правових конфліктів.
Планується активна робота з популяризації можливостей пластичних хірургів України, членів USAPS, як в Україні, так і за кордоном. Товариство планує активно включатися у всі міжнародні проекти з медичного туризму. І водночас – захистити Україну від засилля недоброякісної хірургії чужоземцями, шляхом ініціювання і прийняття відповідних законів.

Не залишиться осторонь і благодійний напрямок. Заплановані проекти допомоги постраждалим під час подій АТО, малозабезпеченим верствам населенням, що потребують пластичної та реконструктивної хірургічної допомоги.

Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо найкращих результатів і виведем пластичну хірургію України на міжнародний рівень.
Бо тільки разом ми сила! Приєднуйтесь до USAPS.

З повагою
Павло Денищук,
Президент USAPS