ХРАПАЧ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
Президент Товариства естетичних пластичних хірургів України
д.м.н., професор

Дорогі колеги та друзі!
Для мене велика честь представити Вам Товариство естетичних пластичних хірургів України (Ukrainian Society of Aesthetic Plastic Surgeon, USAPS) – організацію, спрямовану на розвиток української пластичної хірургії і захист інтересів пацієнтів.
Ідейні натхненники і засновники USAPS – група пластичних хірургів, які мають багаторічний досвід. Уже на сьогоднішній день ми провели десятки навчальних заходів з пластичної хірургії, зокрема зі залученням світових зірок хірургії з метою підвищення кваліфікації та рівня безпеки пластичних операцій. Об’єднання сил в рамках USAPS дозволить розповсюдити та імплементувати в повсякденну практику міжнародні стандарти в Україні, поставити українську пластичну хірургію за якістю, безпекою і зростанням ринку на рівень з розвиненими країнами – США, Південною Кореєю тощо. Саме тому членами USAPS стають прогресивні як молоді, так і вже досвідчені пластичні хірурги, відкриті до навчання і постійного вдосконалення.
Моя мета як президента USAPS – максимально сприяти досягненню цілей Товариства. Перш за все, це – інтеграція української пластичної хірургії в міжнародне співтовариство, зміна принципів медицини, навчання, інформаційної доступності, можливості самореалізації, відкриття доступу до навчання за кордоном, щоб наші фахівці досягли рівня західних колег і стали визнані ними.
Дане Товариство продовжить демократичні традиції «Клубу пластичних хірургів» і розширить можливості його членів в сфері навчання, юридичного захисту, міжнародних контактів!
Нумо в майбутнє разом!

З повагою
Василь Храпач,
Президент USAPS,
д.м.н., професор