1st WORLD AESTHETIC MEDICINE & PLASTIC SURGERY (#WAMPS) ONLINE

Запрошуємо вас 28-30 травня на 1st WORLD AESTHETIC MEDICINE & PLASTIC SURGERY (#WAMPS) ONLINE!

Станьте частиною світової online-спільноти спеціалістів у галузі естетичної медицини та пластичної хірургії. Отримайте можливість почути ронад 100 спікерів із 25 країн світу. Наукову програму в секції «Хірургія» представлять міжнародні спікери Polytech – визнані експерти світової пластичної хірургії:

✅Paolo Montemuro – «Чому текстуровані імплантати все ще затребувані? Логічне обґрунтування використання імплантатів з текстурованим покриттям при аугментаційній мамопластиці»; «Вплив соціальних мереж на пацієнтів та хірургів при аугментаційній мамопластиці».

✅Mario Mendanha – «Мій досвід використання мікрополіуретанових імплантатів Microthane – рекомендації та напрацювання»;

«АККЛ – останні новини та науковий підхід при розв’язанні ускладнень після мамопластики».

✅Francois Petit – «Анатомія сідничної зони і техніки аугментації сідниць. Тактика встановлення сідничних імплантів субмускулярним доступом»; «Ваш перший пацієнт на збільшення сідниць. Як все передбачити для успішної операції. Післяопераційний догляд. Кінцевий результат та можливі ускладнення».

3 дні суперінтенсиву:

– 3 вебінарні кімнати з можливістю переключатися між ними – 3 унікальні наукові програми міжнародного конгресу в повному обсязі: теорія та онлайн-практикуми, клінічні кейси, покрокові та максимально детальні демонстрації процедур.

– Синхронний переклад двома мовами на вибір (російська/англійська).

– Безпрецедентний склад успішних інфлуенсерів сучасної пластичної хірургії та косметології. Найкращі зарубіжні та російські спікери світового рівня.

– Можливість участі з будь-якого пристрою.

– Можливість подивитися кожну програму в записі протягом місяця.

Встигніть прийняти участь!

Деталі та реєстрація за посиланням: https://www.instagram.com/bioconcept.ru/