Щорічні збори Європейської Академії лицьової пластичної хірургії

Шановні колеги і друзі!
Європейська академія лицьової пластичної хірургії запрошує Вас на щорічні збори EAFPS буде проходити в Ніцці, Франція, 15-18 вересня 2021 року.

Від імені Виконавчого ради EAFPS для мене велика честь запросити вас на цю найбільшу європейська збори з пластичної хірургії обличчя.

Програма складається з всесвітньо відомих спікерів, які збируться разом, щоб поділитися своїм досвідом в рамках програмних лекцій, панельних дискусій та освітніх семінарів. Крім того, запрошую вас усіх використовувати цю можливість, щоб поділитися своїм особистим досвідом на безкоштовній паперової сесії.

Наукова освітня програма охоплюватиме повний спектр естетичних, косметичних та відновлювальних процедур особи, включаючи новітні хірургічні та нехірургічні технології. Один зал буде спеціально присвячений французьким сеансам, на яких експерти детально представлять ринопластику і інші процедури.

Крім того, у вересні Ніцца і Французька Рів’єра пропонують фантастичну можливість відвідати середньовічні містечка, такі як Сен-Поль-де-Ванс і його художні галереї, відкрити для себе Монако Монте-Карло або розслабитися на березі Середземного моря. Любителі спорту можуть пограти в гольф або вирушити в похід по навколишніх горах.

Дістатися до Ніцци дуже легко через міжнародний аеропорт, розташований всередині міста, всього в 10 хвилинах від місця проведення конференції. Будь ласка, додайте дати в ваші плани.

Ще раз, дорогі друзі і колеги, ми дуже тепло вітаємо вас в Nice EAFPS 2021, ми дуже чекаємо вас всіх в повній мірі.

Ів Сабан,
Голова зборів

Реєстрація http://www.eafpsnice2021.com/en/