Вебінар «Нові тенденції юридичних змін в пластичній хірургії»

Не дивлячись на те, що ми не можемо зустрітися на конференціях – це не привід не отримувати нові знання та досвід. Ми раді, що можемо бути тими партнерами, які підтримують хірургів у цей нелегкий час.

Саме тому, ми своїми силами запускаємо освітній проект для хірургів.

Незважаючи на карантин та зміни в світі медицини, пов’язані з епідеміологічною ситуацією, реконструктивна та пластична хірургія не стоїть на місці. Відкриваються нові клініки, нові фахівці сміливо заявляють про себе, соціальні мережі вражають розмаїттям результатів роботи пластичних хірургів.

Юридична обізнаність пацієнтів пластичної хірургії також росте в арифметичній прогресії.
Саме тому, пластичні хірурги повинні вживати заходи юридичної безпеки вже сьогодні, щоб завтра не було боляче, дорого і довго.

Ми пропонуємо вам відвідати безкоштовний вебінар «Нові тенденції юридичних змін в пластичній хірургії», який відбудеться 15 квітня о 17:00

Спікер вебінару – Руслан Совершенний, медичний адвокат та керуючий партнер Юридичної фірми STATUS.

Ми обговоримо нові тенденції юридичних змін в пластичній хірургії, подискутуємо щодо обізнаності хірургів в юридичних тонкощах роботи з імплантами, проаналізуємо нові ризики сьогодення в медичному бізнесі та житті пластичного хірурга.

Живе спілкування провідних фахівців в сфері організації роботи пластичної хірургії та можливість ставити запитання в прямому ефірі зроблять нашу зустріч насиченою, цікавою, гострою та корисною кожному фахівцю пластичної хірургії.

Зареєструватися можна за посиланням:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_WsS159-8QxuL5Ao217w0IQ