#
Міждисциплінарний Конгрес з естетичної медицини та пластичної хірургії UBAME21 під егідою USAPS

9-11 вересня під егідою USAPS пройшов Міждисциплінарний Конгрес з естетичної медицини та пластичної хірургії UBAME21.
Захід зібрав понад 150 пластичних хірургів з усієї України, які приїхали до Києва поділитись власним досвідом і навчитися сучасним методам омолодження обличчя, корекції носа, хірургічної корекції тіла та хірургії молочних залоз. 

 

 

Всього було проведено 5 секцій за тематиками: сучасні підходи в пластиці  обличчя, периорбітальна ділянка, риносептопластика, пластично-реконструктивна хірургія молочних залоз та сучасні тренди в хірургічній корекції тіла.

Спікерами конгресу стали як українські пластичні хірурги, так і світові спікери, такі як Оскар Рамірез (США), Нурі Челік (Турція), Енріко Роботті (Італія), Мустафа Хамді (Бельгія), а також Казбек Кудзаєв та Олександр Кузанов (Грузія), що приїхали особисто в Україну.

Окрім лекцій та презентацій було проведено 2 операції в сесії пластичної хірургії в прямому ефірі з клініки ANACOSMA – 9 вересня Павло Денищук, Президент USAPS, провів органозберігаючу блефаропластику, 11 вересня Андрій Миронов провів операцію з  ліпомоделювання.

Протягом трьох днів конгресу UBAME21 спікери ділилися з учасниками своїм досвідом, авторськими методиками і новими техніками омолодження обличчя і корекції носа, а також лікуванням і профілактикою ускладнень.

Мета конгресу об’єднати представників сфери естетичної медицини, поділитися досвідом і знаннями.

Завершився Конгрес UBAME21 Четвертою національною премією Stella International Beauty Awards 2021, в якій Президента USAPS, Денищука Павла Андрійовича, к.м.н., було визнано в категорії “Кращий пластичний хірург”.