#
Звернення президента USAPS до пластичних хірургів України!

Разом – до однієї мети!

Дорогі колеги! Настав момент істини – запущений реальний процес реєстрації нашої спеціальності. Документи оформлюються на рівні міністерств. Дякуємо прогресивним представникам МОЗ та Верховної Ради!

Однак може статися те, чого ми завжди побоювалися!

Ми створили справжній «ринок» даної сфери медицини, який, природно, приваблює не тільки хірургів, а й суміжні спеціальності! У зв’язку з цим спірні інтереси можуть привести до втрати можливості оперувати в споконвічно наших напрямках (конфлікт інтересів з лор, онкологами, щелепно-лицьовими хірургами, косметологами …)!

Нам потрібно найближчим часом виробити громадське професійне думка в питанні обсягу втручань (кваліфікаційні умови), що входять в нашу спеціальність. Особливо актуально виконання пластичним хірургом: ринопластика, отопластика, хейлопластика, блефаропластика, фейс-ліфтинг, підшкірна клітковина (типу ліпосакції), доброякісні пухлини покривних тканин, естетична гінекологія, маммопластика з реконструкцією, естетична урологія, ліпосакція, липофилинг, ін’єкційні, омолоджуючі методики ..

Ваші пропозиції та аргументи на захист наших пріоритетів прохання надсилати до 18 травня 2018 року менеджеру USAPS за адресою:

Тел/viber: +38(098) 478 90 85
E-mail:  info@usaps.com.ua

___________________________________________________________________

З надією на розуміння, президент Українського товариства естетичних пластичних хірургів (USAPS) Професор Храпач В.В.