Визначено вектор розвитку USAPS на 2021 рік. Підсумки засідання правління USAPS.

3 жовтня 2020 року відбулось засідання правління USAPS, в якому взяли участь Павло Денищук, Василь Храпач, Геннадій Патлажан, Дмитро Слоссер, Руслан Совершенний і Едгар Камінський.

Було визначено вектор розвитку USAPS на 2021 рік і підбито підсумки роботи Товариства на сьогоднішній день.

  1. Члени USAPS регулярно звертаються за юридичною допомогою до юристів USAPS. 90% питань вирішуються у досудовому порядку.
  2. На сьогоднішній день маємо внесену в загальну номенклатуру професій – лікар хірург пластичний; новий розділ в довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників випуск 78 медицина – лікар хірург пластичний. Зараз в роботі внесення змін до номенклатури лікарських спеціальностей.
  3. В планах для отримання сертифікату «пластичний хірург» потрібно буде мати 3 роки стажу у загальній хірургії та навчання 10 місяців для доспеціалізації. Бази для навчання плануються у різних клініках, зокрема і приватних. Навчальні програми – у розробці.
  4. 31.10 відбудеться безоплатна конференція В.В. Храпача, який є її ініціатором та організатором, з дотриманням усіх епідеміологічних норм.
  5. У планах: створення Медичної експертної комісії. Відповідальний за даний напрямок процесор Бука. В планах створити положення для регламентації роботи.

Всі ваші пропозиції та питання ви можете надіслати на email info@usaps.com.ua