За підтримки USAPS відбулася 10-та Школа пластичної хірургії П. Денищука

5-6 жовтня за підтримки USAPS відбулася ювілейна 10-а авторська Школа пластичної хірургії Павла Денищука, к.м.н., члена ради директорів USAPS. Майстер-клас був присвячений «Малоінвазивним технікам омолодження обличчя».

Програма дводенного навчання традиційно складалася як з теоретичної, так і практичної частини. На теоретичній частині Павло Денищук поділився з курсантами авторськими лекціями і відео-презентаціями. Під час практичної частини було проведено 8 операцій 5 пацієнтам: ліпоаспірація обличчя і шиї, лігатурний ліфтинг, видалення грудок Біша, ліпофілінг обличчя, булхорн, а також нова техніка переміщення грудок Біша, і 6 процедур об’ємної пластики: корекція носа і підборіддя, омолодження обличчя і шиї.

Крім безпосередньо технік операцій, спільно з курсантами Павло Денищук провів розмітки пацієнтів, обговорив нюанси консультування, а також реабілітаційного періоду (на другий день Школи тренер спільно учасниками провів перев’язки пацієнтам).

У навчанні взяли участь 16 курсантів з усієї України, Білорусії і навіть Ізраїлю. За традицією навчання закінчилося врученням іменних сертифікатів Школи пластичної хірургії, а також сертифікатів новим членам USAPS, які були присутні серед учнів.

Українське суспільство естетичних пластичних хірургів підтримує навчальні заходи, в рамках яких українські хірурги мають можливість практичного навчання міжнародного досвіду в Україні. Саме тому кожна Школа пластичної хірургії П. Деніщука проходить під егідою USAPS, а члени Співтовариства мають можливість навчатись на даному тренінгу за спеціальних умов (зі знижкою 10%).

Школа пластичної хірургії Павла Денищука – https://www.facebook.com/ShkolaPlastDenishchuka/