#
Президент USAPS виступил на Раді Експертів Естетичної медицини (РЕЕМ)

3 березня відбувся Експетний круглий стіл Ради Експертів естетичної медицини (РЕЕМ), присвячений вирішенню питань вдосконалення законодавства щодо сертифікації медичних виробів, освіти і підвищення кваліфікації фахівців естетичної медицини, імплементації протоколів медичної допомоги, складання реєстрів фахівців, які працюють в сфері естетичної медицини, розробки освітніх програм і Етичного кодексу лікаря естетичної медицини з метою забезпечення цивілізованого ринку якісних і безпечних медичних послуг.

За участю представників МОЗ України та профільних комітетів Верховної Ради України, в ході Круглого столу обговорили план заходів РЕЕМ на 2021 рік.

Президент USAPS, Денищук Павло Андрійович, виступив з інформацією про поточний стан і перспективи пластичної хірургії України. Він підкреслив проблему медичного туризму не на користь України і важливості розвитку даного напрямку.

Також Павло Денищук підняв питання щодо нормалізації питання про проведення операцій ліпосакції і ліпофілінгу саме хірургами, а не дерматологами, які відповідно до нормативних актів мають право проводити дані маніпуляції.

З радістю повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про проведення навчальних кадавер-курсів в Україні.

Також узгоджено рішення про проведення загального конгресу для фахівців пластичної хірургії та естетичної медицини в вересні 2021 року.

Подати тези виступів ви можете на e-mail: info@usaps.com.ua

ЗМІ про засідання РЕЕМ:
https://ua.interfax.com.ua/news/pharmacy/728298.html

https://pressinform.net/uk/rinok-estetichnoi-medicini-v-ukraini-pochnut-reguljuvati/?fbclid=IwAR2sM_vnuxhqgIFVdJfFXSZOh6rUllJZKxy1TeXVXZqCt4nFy1OVtv-aeik

https://pressinform.net/uk/rinok-estetichnoi-medicini-v-ukraini-pochnut-reguljuvati/?fbclid=IwAR2sM_vnuxhqgIFVdJfFXSZOh6rUllJZKxy1TeXVXZqCt4nFy1OVtv-aeik

https://socportal.info/ru/news/rynok-esteticheskoi-meditciny-v-ukraine-nachnut-regulirovat/

https://healthy.24tv.ua/ru/jesteticheskaja-medicina-ukraine-chto-uluchshit-chtoby-ne-stat_n1561878