#
Школа пластичної хірургії П. Денищука: «Сучасні методи омолодження обличчя»

27-28 жовтня 2017 року відбувся 7-й авторський практичний майстер-клас Павла Андрійовича Денищука, к.м.н., Національного секретаря ISAPS, в рамках його авторської Школи пластичної хірургії. Тема майстер-класу – «Сучасні методи омолодження обличчя. Підтяжка обличчя SMAS пластикою. Spaсe ліфтинг. Лігатурний ліфтинг. Ліпофілінг (мікроліпофілінг, наноліпофілінг, гостроголковий ліпофілінг).

13 хірургів прийняло участь в майстер-класі, частина з яких мала можливість безпосередньо практикуватися в операційній, інші – спостерігати за процесом по трансляції, задавати питання тренеру в операційну.

Традиційно майстер-клас тривав 2 дні через інтенсивну програму, яка включала в себе не тільки теоретичну частину, а й практичну – було проведено 2 операції по омолодженню обличчя (SMAS-пластика, SPACE-ліфтинг, нижня блефаропластика, видалення грудок Біша), 1 операція по ліпофіліугу обличчя і 5 процедур об’ємної пластики Radiesse і Belotero. Як бонус курсанти могли спостерігати також ліпофілінг кистей рук.
Школа пластичної хірургії Павла Денищука – це місце, де молоді фахівці і досвідчені хірурги здобувають нові знання, починаючи з консультації пацієнта, юридичних аспектів і до реабілітаційного періоду, н

авчаються сучасним методикам пластичної хірургії, а також отримують професійну консультативну підтримку після закінчення Школи.