Школа пластичної хірургії Павла Денищука, курс “Мамопластика: підтяжка і збільшення грудей”

6 листопада 2020 в Школі пластичної хірургії Павла Денищука під егідою USAPS відбувся 17 навчальний курс Павла Денищука, к.м.н., Президента USAPS, на тему “Мамопластика: підтяжка і збільшення грудей”.

Вперше в Україні в рамках майстер-класу Павло Денищук провів 5-годинну вертикальну короткорубцевую підтяжку грудей з аугментацією новими анатомічними імплантами Motiva True Fixation, а також збільшення грудей імплантами Motiva Ergonomix.

З метою дотримання епідеміологічних норм кількість місць для навчання в клініці було обмежено і більша частина навчалася онлайн. У навчанні прийняли участь хірурги не тільки з усієї України, але також Росії, і Білорусі.
Курсанти дізналися тонкощі розмітки пацієнтів, проведення операції, а також отримали унікальні знання від міжнародних спікерів Маркоса Сфорца (Великобританія) і Яніса Гіліса (Латвія), які виступили з доповідями про отримання стабільного результату.

Навчання тривало 11 годин, всі курсанти, в тому числі ті, що навчались онлайн, отримали сертифікати про проходження майстер-класу і готові застосовувати нові знання на практиці.

Бонусом для всіх учасників майстер-класу є доступ до запису всього процесу навчання.

________________________________________________________________________________________________

В Школі Павла Денищука на постійній основі діють знижки:
— 10% для всіх, хто раніше навчався в Школі;
— 10% для всіх членів USAPS;
— 25% для интернів.

Навчання проходить в 4 форматах:
— жива хірургія (трансляція операцій в лекційну залу);
— в операційній;
— в операційній (з асистенциією);
— онлайн.

Зареєструватися на навчання і дізнатись дати всіх майстер-класів можна за тел: 066 476 50 17