#
Школа пластичної хірургії Павла Денищука: «Сучасні підходи до аугментації жіночих грудей»

18-19 травня 2018 року відбулася вже 9-я Школа пластичної хірургії Павла Денищука. Тема майстер-класу Павла Денищука, к.м.н., всесвітньо визнаного хірурга, – «Сучасні підходи до аугментации жіночих грудей». Майстер-клас відбувся за підтримки USAPS (Українського товариства естетичних пластичних хірургів). Спонсорами навчання виступили компанії «Ментор» та «Мотива».

Традиційно програма дводенного навчання складалась з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина включала авторські лекцій Павла Денищука і відео-презентації, були розібрані всі можливі ускладнення, з якими може зіткнутися хірург в роботі. Додатково Павло Андрійович поділився міжнародним досвідом аугментації грудей після відвідування і виступу на 34-му вокршопі Американської асоціації грудної хірургії. Так, одним із трендів пластичний хірург зазначив трансумбілікальний метод аугментації грудей і проведення операції під місцевою анестезією. Практична частина складалася з 4 операцій аугментации грудей:

  • установка імплантів під великий грудний м’яз;
  • аугментація субфаціальним методом;
  • гібридна аугментація (жир + імплант);
  • аугментація грудей при відсутності жирової тканини.

Бонусом для курсантів став майстер-клас по ліпофілінгу грудей і рук, а також з видалення Біша.

У навчанні взяли участь 10 курсантів, 3 з яких безпосередньо практикувалися в операційній, інші – спостерігали за трансляцією в лекційній кімнаті і задавали питання в операційну.

У Школі пластичної хірургії Павла Денищука навчаються як молоді фахівці, так і досвідчені хірурги. Перевагою навчання є не тільки можливість отримання практичного досвіду в операційній, але і теоретична частина, яка завжди складається з авторських унікальних лекцій Павла Денищука, заснованих на його більш ніж 20-річному досвіді, яким він ділиться з учасниками.

Школа пластичної хірургії Павла Денищука – https://www.facebook.com/ShkolaPlastDenishchuka/