Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ХІРУРГІЇ»

Вельмишановні колеги!

   Вислів  «Пластичний хірург» нарешті  вже наша реальність! Ми самі вивчилися пластиці, завоювали довіру пацієнтів, повагу закордонних колег! Настав час обміну власним досвідом Нашої  Національної школи пластичної хірургії! Ваша Інформація на конференції про власні методики передопераційного обстеження, операцій, післяопераційної терапії, реабілітації, менеджменту, складні клінічні випадки, ускладнення буде корисна для всіх учасників. Коротенька інформація про особистий шлях  до пластичної хірургії та Вчителів прикрасить доповідь.

   Запрошуємо Вас взяти участь в роботі  традиційної Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ХІРУРГІЇ»,  яка відбудеться  29—30 листопада 2019 року у форматі двох секцій – «Пластична та реконструктивна» і «Загальна хірургія».

Організатори конференції:

Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

Кафедра хірургії № 4 НМУ імені О. О. Богомольця

Кафедра пластичної та реконструктивної хірургії ІПО  НМУ імені О. О. Богомольця

Українське товариство естетичних пластичних хірургів USAPS

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ПРОГРАМИ СЕКЦІЇ

 «Пластична та реконструктивна хірургія»:

  • Досягнення української Школи пластичної хірургії в доповідях вітчизняних фахівців (індивідуальний шлях до пластичного хірурга, оригінальні методи та результати операцій, реабілітація та профілактика, лікування ускладнень).
  • Лекції закордонних та вітчизняних фахівців: тенденції розвитку, освіта, юридична підтримка пластичної хірургії, первинні та ревізійні пластичні операції на голові, тулубі, кінцівках.
  • Майстер-класи.
  • З’їзд Українського товариства естетичних пластичних хірургів USAPS.

 

Секція «Пластична хірургія»:

професор Храпач Василь Васильович –  тел./viber: 0982133992, E-mail: 220961@gmail.com, секретар USAPS 0(98) 478 90 85 Марина.

Умови проведення: участь планується безкоштовна, майстер-класи платні за попереднім записом.

Місце проведення: м. Київ, конференц-зали готелю «Русь»

Технічний організатор конференції ТОВ «Ворлдсервіс груп»

м. Київ, вул. Щорса, 32а, оф. 1а. Тел.: (44) 520-27-17; 067-446-68-11; 067-209-69-07; факс (44) 520-27-20. Е-mail: info@cardiokiev.org

 

Конференція внесена до реєстру з´їздів, конференцій МОЗ України з відповідною бальною підтримкою безперервного професійного розвитку.