Міжнародний конгрес ICAMPS під егидою USAPS

16-17 березня 2018 року в Києві під егідою USAPS (Українського товариства естетичних пластичних хірургів) відбувся перший Міжнародний конгрес для пластичних хірургів і косметологів ICAMPS – грандіозний науково-практичний захід у галузі естетичної медицини, який зібрав понад 300 пластичних хірургів і косметологів з 14 країн світу.

Тема ICAMPS – «Сучасні методи омолодження обличчя». Організатор – Павло Денищук, пластичний хірург, к.м.н., член ради директорів USAPS, Національний секретар ISAPS. Це не перший навчальний конгрес, ініціатором і організатором якого став Павло Денищук, в його арсеналі – три освітніх конференції Visiting Professor Program, які пройшли за підтримки ISAPS.

Під час ICAMPS 17 іноземних спікерів, серед яких світові зірки естетичної медицини з Європи, США і Близького Сходу, поделилісь з учасниками авторськими методиками і новітніми техніками омолодження обличчя, а також розглянули випадки ускладнень. Хедлайнером сесії пластичної хірургії виступив Брайан Мендельсон (Австралія), всесвітньо відомий експерт з анатомії старіння обличчя і засновник методу SPACE-ліфтинг, а сесії косметології – Крістофер Роланд Пейн, провідний дерматолог королівського двору Великобританії.

Одним з доповідачів і модераторів ICAMPS виступив Президент USAPS, д.м.н., професор Василь Храпач. В рамках ICAMPS він зробив доповідь про мінімізацію ризику при фейсліфтінгу.

Однією з найбільш важливих частин освітнього процесу конгресу ICAMPS стала програма «живої демонстрації»: онлайн-операції і процедури, за якими учасники спостерігали в режимі реального часу.

«Ми вирішили в цьому році зробити конгрес ще більш масштабним і поєднати одразу дві платформи: пластичної хірургії та естетичної косметології. Це закономірно і відображає нову тенденцію розвитку двох галузей естетичної медицини. Адже з одного боку, естетична хірургія стає все менш інвазивною, а з іншого боку, косметологія набуває все більших можливостей.

В Україні зараз відбувається бурхливий розвиток обох напрямків, наші фахівці стають все більш кваліфікованими. Втім, на жаль, не завжди у них є можливість отримувати необхідні знання та долучатися до найсучасніших методикам вдома – треба їхати за кордон. Але завдяки таким потужним навчальним заходам, як конгрес ICAMPS, вони зможуть в Києві перейняти досвід провідних фахівців галузі і надалі пропонувати українським пацієнтам найсучасніші методики естетичної медицини на найвищому рівні безпеки. Адже вони отримають їх з перших вуст: кожен з фахівців, які будуть виступати на конгресі, має колосальний досвід і є беззаперечним авторитетом у своїй галузі », – коментує Павло Денищук, к.м.н., організатор ICAMPS, член президії USAPS.