#
Підтримайте Україну! Припиніть постачання своєї продукції до країни-агресора — Росії та Білорусії! 

Шановні друзі!

Данний лист є колективним і відображує думку усіх членів Українського Товариства Естетичних Пластичних Хірургів. 

Як вам відомо, в Україні йде війна. Росія за підтримки Республіки Білорусь віроломно напала на нашу країну 24 лютого 2022 року. Їх збройні сили руйнують наші міста і села, вбивають не тільки військових, а і мирних жителів: жінок, дітей, людей похилого віку, цілеспрямовано розстрілюють медичних працівників і автомобілі швидкої допомоги. Бомблять житлові квартали, пологові будинки, лікарні, церкви і навіть театри! Розстрілюють ешелони з гуманітарною допомогою, які везуть продукти і ліки цивільним особам, які знаходяться на тимчасово окупованих ними територіях. Бомблять «зелені коридори», вздовж яких виїзджає мирне населення (під знаком червоного хреста), яке ще залишилося в живих. Беруть в полон депутатів і очільників окупованих міст і катують їх.  Марадерствують.

В той самий час керівництво РФ і всі телеканали фабрикують пропагандистські новини, в яких, нібито ми самі стріляємо по власним районам, а вони нас рятують від примарних націоналістів і неонацистів.

Практично усі клініки пластичної хірургії в нашій державі тимчасово зупинили свою планову діяльність, а лікарі допомагають в шпиталях лікувати поранених або покликані в ЗСУ або територіальну оборону. Інші співробітники клінік займаються волонтерською працею, щоб допомогти державі в цю скрутну для неї годину.

У зв’язку з цим, прошу Вас застосувати заходи по припиненню постачання продукції Вашої компанії в РФ і Республіку Білорусь, так як податки від продаж, сплачені в бюджет РФ, ідуть на снаряди, бомби і ракети, якими вони вбивають наших дітей і руйнують наші міста.

Ми розраховуємо на Вашу підтримку і розуміння в такий критичний і небезпечний для України момент.

Мир Вам і Слава Україні!

Ми переможемо! 

З повагою:

Президент USAPS Геннадій Патлажан

Члени президіума: проф.Василій Храпач, Павло Денищук

Усі 203 члени нашої спілки