#
Школа пластичної хірургїі Павла Денищука за участю Дж. Сайкса і Е. Чамбі

18 березня 2018 року відбувся 8-й практичний майстер-клас Павла Андрійовича Денищука, к.м.н., Національного секретаря ISAPS, члена президії USAPS, в рамках його авторської Школи пластичної хірургії. Тема майстер-класу – «Блефаропластика. Омолодження погляду (верхня, нижня блефаропластика) ». Майстер-клас відбувся за підтримки USAPS (Українського товариства естетичних пластичних хірургів).Своєю майстерністю в рамках тренінгу поділився не тільки Павло Андрійович Денищук, засновник Школи пластичної хірургії. Сюрпризом для курсантів стала участь в майстер-класі відомих пластичних хірургів з Каліфорнії, США – Джонатана Сайкса, пластичного хірурга, директора UC Davic Medical Center, володаря більше 85 наукових робіт і видань, і Енока Чамбі, фахівця з анатомії обличчя, який вперше в світі успішно провів пересадку обличчя, який застосовує передові методики омолодження обличчя, визнані в Мексиці, Бразилії, Канаді, Європі та США, учня «батька» естетичної хірургії доктора Іо Піттангі.

Програма одноденного майстер-класу складалася як з теоретичної частини, так і практичної – було проведено 3 операції з омолодження погляду: блафаропластика і лігатурний ліфтинг, нижня блефаропластика з кантопексіей. У навчанні взяли участь 16 хірургів, частина з яких мала можливість практикуватися в операційній, інші – навчалися за трансляцією з операційної.

Переваги навчання в Школі пластичної хірургії Павла Денищука – це отримання як теоретичних знань, якими ділиться Павло Андрійович, хірург з 20-річним стажем практичного досвіду, так і можливість самостійного проведення операції під чуйним контролем досвідченого хірурга. Кожному випускнику Школи пластичної хірургії гарантована консультативна підтримка після закінчення.

Школа пластичної хірургії Павла Денищука – https://www.facebook.com/ShkolaPlastDenishchuka/